Skip to main content

Generali


Informacje o firmie

 

Generali Gospel pion CMYK

Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, obecnie działa w 50 krajach, obsługuje ponad 66 milionów Klientów, którzy w 2020 roku zawarli umowy ubezpieczenia z Generali o łącznej wartości ponad 70 miliardów euro. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich klientów. Firma oferuje innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dzięki niezrównanej sieci dystrybucji. 


Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne. Generali w Polsce oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe pod trzema markami. Obok marki Generali są to Proama, oferująca bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych oraz Generali Agro, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa.


Generali Agro zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową indywidualnym rolnikom i przedsiębiorstwom rolnym, zarówno tym, którzy uprawiają ziemię, jak i hodowcom zwierząt, właścicielom budynków gospodarczych i maszyn rolniczych. Przewagą konkurencyjną Generali Agro jest zespół doświadczonych ekspertów rolnych, którzy w siedzibie w Poznaniu dbają o stałe doskonalenie produktów i wysoką jakość likwidacji szkód i są wspierani przez pracujących w całej Polsce rzeczoznawców agro. Dzięki temu Generali Agro wspiera klientów w zarządzaniu ryzykiem w ich gospodarstwach.

https://www.generali.pl

Program rabatowy

Generali Gospel pion CMYK

Program Rabatowy Generali 


PRG

Dzień dobry,

przypominamy, że już teraz klienci, którzy zakupili polisę na życie w Generali za pośrednictwem banków spółdzielczych, będą mogli korzystać z rabatów dostępnych na rabaty.generali.pl.

Aby skorzystać z zalet Programu, klient musi zarejestrować się na naszej stronie, a później pobrać interesujący go kod rabatowy i zrobić zakupy w wybranym sklepie internetowym. Poniżej instrukcje i informacje, które mogą być przydatne klientom i Państwu.

Życzymy Państwu owocnej sprzedaży!

 


Rejestracja w Programie Rabatowym Generali jest bardzo prosta!

 1. Wejdź na stronę rabaty.generali.pl
 2. Na górze strony kliknij „DOŁĄCZ DO PROGRAMU”
 3. Uzupełnij formularz i wyślij
 4. Na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego aby aktywować konto
 5. Teraz możesz się zalogować

Jak pobrać kod

 1. Zaloguj się do Programu Rabatowego
 2. Wybierz zakładkę „Życie i zdrowie”
 3. Przejdź do oferty, która Cię interesuje
 4. Zaakceptuj regulamin i pobierz swój kod

Kod zostanie wysłany mejlowo lub w formie wiadomości SMS. Kod będzie dostępny również w zakładce „Moje kody”.

Kto może skorzystać z Programu Rabatowego?

Z Programu Rabatowego mogą skorzystać Klienci, którzy zakupili polisę na życie i zdrowie:

- Życie Komfort

- Generali z myślą o Życiu Plus

- Certum

oraz Klienci z polisą majątkową:

- Generali z myślą o Aucie

- Generali z myślą o NNW - Dziecko

- Generali z myślą o domu i mieszkaniu


Masz ubezpieczenie w Generali? Zarejestruj się i odbierz swoje rabaty na www.rabaty.generali.pl.


Co czeka na naszych klientów z polisą na życie i zdrowie w Programie Rabatowym Generali
15% zniżki na ubezpieczenie podróży
15% zniżki na ubezpieczenie domu i mieszkania
15% zniżki na ubezpieczenie NNW - dziecko
10% zniżki na ubezpieczenie OC
10% zniżki na ubezpieczenie OC i OC/AC
To jednak nie wszystko! Klienci mogą także korzystać z rabatów u naszych Partnerów
Do 30% zniżki i darmowa dostawa w sklepie internetowym Philips
• 20% rabatu na ubrania dla dzieci, obuwie i dodatki od Coccodrillo
• 15% rabatu na cały asortyment w sklepie Giacomo Conti
• 7% rabatu na rezerwację apartamentów na sunandsnow.pl
• 7% rabatu do wykorzystania na katalogmarzen.pl
5% rabatu na kurs językowy w Speak Up


Regulaminy promocji, można znaleźć na stronie www.rabaty.generali.pl/regulaminy.

Pozdrawiamy
Zespół Generali


Grupa Generali Polska
ul. Senatorska 18,
00-082 Warszawa / Polska
T. 913 913 913
www.generali.pl


Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z siedzibą przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, KRS 25952, kapitał zakładowy 63.500.000 PLN, w pełni opłacony, NIP 521-28-87-341. Spółka należy do Grupy Generali figurującej w Rejestrze Grup Ubezpieczeniowych prowadzonym przez Instytut Nadzoru Ubezpieczeniowego (IVASS) pod nr 26. Jeżeli nie masz ochoty otrzymywania wiadomości od Generali za pośrednictwem narzędzia Freshmail kliknij aby się wypisać.


 Do pobrania:

Uprawy

 

Uprawa1

 

Szanowni Państwo,

już od dzisiaj mogą Państwo ubezpieczać z nami uprawy swoich klientów.


W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można objąć takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydza, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców.


Rolnicy mogą ubezpieczyć rośliny tradycyjne od ryzyka gradu, przymrozków wiosennych, huraganu i deszczu nawalnego. Producenci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb zakres ubezpieczenia spośród kilku pakietów ubezpieczeń:

 • grad;
 • grad, przymrozki wiosenne;
 • grad, deszcz nawalny, huragan;
 • grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan.

Uprawy specjalne, takie jak wybrane owoce i warzywa, można w Generali Agro objąć ochroną od ryzyka gradu i – co najważniejsze – zabezpieczyć je zarówno w przypadku powstania szkód ilościowych, jak i jakościowych, które to ostatecznie wpływają na ubytek w plonie. Ochrona ta pozwala pokryć straty dla warzyw i owoców, zdyskwalifikowanych przez odbiorców jako najwyższej jakości plon handlowy.


A co na wiosnę

 • Wyjątkowa oferta promocyjna na ubezpieczenie upraw zbóż i ziemniaków. Aż 20% zniżki na składkę przy zawarciu ubezpieczenia upraw zbóż oraz 10% zniżki przy zawarciu ubezpieczenia upraw ziemniaków we wszystkich dostępnych pakietach. Zniżka nalicza się automatycznie. Promocja nie obejmuje składki za klauzule specjalne i dotyczy polis zawartych od 18.03 do 30.04.2024 r.
 • Dla producentów buraków cukrowych – dodatkowy ryczałt. Gdy na ich polach wystąpi szkoda w wyniku gradobicia, deszczu nawalnego lub huraganu, a jej wysokość nasi rzeczoznawcy oszacują na poziomie wyższym niż 25% ubytku plonu głównego, wypłacimy dodatkowy ryczałt w wysokości 5% sumy ubezpieczenia, który pokryje szkody jakościowe polegające na obniżonej polaryzacji.
 • Rozszerzenie zakresu ubezpieczenia w ryzyku ognia, które – w przypadku spalenia plonu głównego – daje możliwość otrzymania dodatkowego ryczałtu w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy. Ryczałt zostanie wypłacony niezależnie od przyczyny powstania pożaru.
 • Odpowiedzialność za szkody spowodowane erozją wietrzną w ryzyku huraganu. To wyjątkowo groźne dla upraw zjawisko, które może skutkować zawianiem roślin lub uszkodzeniem liści lub pędów, zwłaszcza we wczesnych fazach rozwojowych.
 • Ubezpieczenie ziemiopłodów na polisie uprawowej chroni płody rolne od momentu zasiewu lub wysadzenia do zbioru, a wykupienie tego rozszerzenia zabezpiecza dodatkowo plony składowane w budynkach, silosach i piwnicach.
 • Ubezpieczenie rolnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na polisie uprawowej w atrakcyjnej cenie. NNW obowiązuje przez całą dobę, na całym świecie, w pracy, jak i w życiu prywatnym.
 • Ubezpieczenie ochrony prawnej (OP), które może się okazać nieocenioną pomocą w trudnych sytuacjach związanych z prowadzeniem działalności rolniczej.
 • Program rabatowy dla lojalnych klientów – Agro Program. W ramach programu klient otrzymuje punkty za zakup produktów Generali Agro, które przy kolejnych, nowych ubezpieczeniach pozwolą na obniżenie składki. Zebrane punkty upoważniają do naliczenia do 10% zniżki w składce za nowe ubezpieczenie Generali Agro z pewnymi wyłączeniami. Jeśli klient będzie miał aktywne punkty na swoim koncie, przy ubezpieczeniu upraw jego składka zostanie automatycznie obniżona.
 • Promocja „Wiosenne uprawy z e-kodem 2024”, w ramach której klienci będą mogli otrzymać e-kody na zakupy w Biedronce. Jeśli składka (płatna przez klienta) za ubezpieczenie upraw wyniesie min. 300 zł, a klient samodzielnie wypełni specjalny formularz na naszym portalu i-Rolnik i opłaci składkę – otrzyma bon na zakupy o wartości 150 zł. Przygotowaliśmy 10 000 kodów.

AGRO PROGRAM

informacje agro program 1

informacje agro program 2

agro program polisy z wykorzystanym rabatem punkty 1808

>>>Kliknij aby pobrać regulamin<<<

Generali Agro Expert

Generali Gospodarstwo Rolne

Generali Konie

Odnawialne źródła energii

Generali z Myślą o Aucie

Generali BS 2021 Generali Auto baner www 1200x400px

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb. 

 GENERALI, Z MYŚLĄ O AUCIEGENERALI, Z MYŚLĄ O AUCIEPRZEWODNIK PO PRODUKCIE, CZYLI CO WARTOWIEDZIEĆ PRZED ZAKUPEM

Generali z myślą o Domu i Rodzinie

Generali BS 2021 Generali Mj Dom baner www 1200x400px

Generali z myślą o Domu i Rodzinie to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

Karta zalet - ubezpieczenie „Generali, z myślą o domu i rodzinie”Ubezpieczenie „Generali, z myślą o domu i rodzinie”

Generali z Myślą o Podróży

generali bs 2021 generali turysta baner www 1200x400px

Bezpieczne Podróże z GENERALI

Wycieczka zagraniczna | Wakacje w Polsce | Podróże służbowe

Odpoczywaj bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów:

- Polisa pokrywa koszty leczenia i assistance w tym opiekę stomatologiczną.

- Koszty leczenia zaostrzenia chorób przewlekłych w standardzie ochrony.

- W zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności za zdarzenia powstałe w wyniku spożycia alkoholu w kosztach leczenia, NNW a także w Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym.

- Podstawowy zakres ochrony zawiera m.in. sporty: pływanie, jazda na rowerze, nurkowanie ze sprzętem specjalistycznym do 15 metrów, windsurfing.

Przykładowe sytuacje, w których możemy Ci pomóc podczas podróży:

 • W razie nagłego zachorowania, np.: gdy doznasz poparzenia słonecznego, zatrujesz się próbując lokalnych specjałów, pływając dostaniesz zapalenia spojówek lub ucha, lub nieopatrznie wejdziesz na jeżowca – znajdziemy za Ciebie odpowiednią placówkę medyczną (prywatną lub państwową) i pokryjemy koszty leczenia.
 • W przypadku zaostrzenia choroby przewlekłej, pokryjemy koszty leczenia do 100% sumy ubezpieczenia kosztów leczenia wskazanej w umowie ubezpieczenia w podstawowym zakresie ubezpieczenia.
 • Organizujemy i pokrywamy koszty transportu do Polski do wysokości sumy ubezpieczenia assistance.
 • Jeżeli Twoje dziecko zniszczy pamiątkę w sklepie lub zbije lusterko w samochodzie grając w piłkę – pokryjemy poniesione przez Ciebie koszty.

Generali umożliwia ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania podróży

Ubezpieczeniem może zostać objęta umowa podróży, która nie może być zrealizowana z powodu:

 • Nagłego zachorowania
 • Nieszczęśliwego wypadku
 • Ciąży
 • Śmierci
 • Zdarzenia losowego
 • Anulowania urlopu przez pracodawcę
 • Kradzież dokumentów lub pojazdu

Szczegółową ofertę poznasz w naszych placówkach

Generali z Myślą o NNW

Generali BS 2021 NNW baner www 1200x400px

Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

Generali z Myślą o Życiu Plus

Generali BS 2021 Z Myl o yciu Plus baner www 1200x400px

Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

 >>> Ulotka Generali z Myślą o Życiu Plus<<<

 

Życie Komfort Plus

Generali BS 2021 Zycie Komfort baner www 1200x400px

Ubezpieczenie Życie Komfort Plus to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku śmierci ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy  a także częściowej niezdolności do pracy lub pobytu szpitalu w razie rozszerzenia ochrony.

Pakiet Nowotworowy

230801 banner pakiet nowotworowy dla bs 1180x200 od 1 09 23

Wybierz Pakiet nowotworowy w ramach ubezpieczenia "Generali, z myślą o życiu PLUS".

Wybierz Pakiet nowotworowy w ramach ubezpieczenia "Generali, z myślą o życiu PLUS".Dzięki niemu, w razie wystąpienia nowotworu, będziesz mógł otrzymać pieniądze, które możesz przeznaczyć na walkę z chorobą: badania diagnostyczne, konsultacje medyczne z lekarzem, nierefundowane leki, terapie, rehabilitacje i inne wydatki związane z procesem leczenia i powrotem do zdrowia. Możemy wypłacić nawet do 1 mln zł – jeśli wybierzesz odpowiednią sumę ubezpieczenia.

Wybierając Pakiet nowotworowy, płacąc jedną składkę, obejmiesz ubezpieczeniem siebie i wszystkie swoje dzieci (do 21 roku życia).

Możesz zyskać też możliwość dostępu do medycznego Assistance, w tym dodatkowej opinii medycznej i organizacji konsultacji medycznych z lekarzem.

O szczegóły zapytaj Doradcę!


Znajdziesz nas też tutaj


Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 32, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Rejestr Przedsiębiorców nr 0000087012, NIP: 759-000-27-35, REGON: 000508690