Generali


 • Informacje o firmie

   

  Generali Gospel pion CMYK

  Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, obecnie działa w 50 krajach, obsługuje ponad 66 milionów Klientów, którzy w 2020 roku zawarli umowy ubezpieczenia z Generali o łącznej wartości ponad 70 miliardów euro. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich klientów. Firma oferuje innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dzięki niezrównanej sieci dystrybucji. 


  Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne. Generali w Polsce oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe pod trzema markami. Obok marki Generali są to Proama, oferująca bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych oraz Generali Agro, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa.


  Generali Agro zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową indywidualnym rolnikom i przedsiębiorstwom rolnym, zarówno tym, którzy uprawiają ziemię, jak i hodowcom zwierząt, właścicielom budynków gospodarczych i maszyn rolniczych. Przewagą konkurencyjną Generali Agro jest zespół doświadczonych ekspertów rolnych, którzy w siedzibie w Poznaniu dbają o stałe doskonalenie produktów i wysoką jakość likwidacji szkód i są wspierani przez pracujących w całej Polsce rzeczoznawców agro. Dzięki temu Generali Agro wspiera klientów w zarządzaniu ryzykiem w ich gospodarstwach.

  https://www.generali.pl

 • Program rabatowy

  Generali Gospel pion CMYK

  Program Rabatowy Generali 


  PRG

  Dzień dobry,

  przypominamy, że już teraz klienci, którzy zakupili polisę na życie w Generali za pośrednictwem banków spółdzielczych, będą mogli korzystać z rabatów dostępnych na rabaty.generali.pl.

  Aby skorzystać z zalet Programu, klient musi zarejestrować się na naszej stronie, a później pobrać interesujący go kod rabatowy i zrobić zakupy w wybranym sklepie internetowym. Poniżej instrukcje i informacje, które mogą być przydatne klientom i Państwu.

  Życzymy Państwu owocnej sprzedaży!

   


  Rejestracja w Programie Rabatowym Generali jest bardzo prosta!

  1. Wejdź na stronę rabaty.generali.pl
  2. Na górze strony kliknij „DOŁĄCZ DO PROGRAMU”
  3. Uzupełnij formularz i wyślij
  4. Na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego aby aktywować konto
  5. Teraz możesz się zalogować

  Jak pobrać kod

  1. Zaloguj się do Programu Rabatowego
  2. Wybierz zakładkę „Życie i zdrowie”
  3. Przejdź do oferty, która Cię interesuje
  4. Zaakceptuj regulamin i pobierz swój kod

  Kod zostanie wysłany mejlowo lub w formie wiadomości SMS. Kod będzie dostępny również w zakładce „Moje kody”.

  Kto może skorzystać z Programu Rabatowego?

  Z Programu Rabatowego mogą skorzystać Klienci, którzy zakupili polisę na życie i zdrowie:

  - Życie Komfort

  - Generali z myślą o Życiu Plus

  - Certum

  oraz Klienci z polisą majątkową:

  - Generali z myślą o Aucie

  - Generali z myślą o NNW - Dziecko

  - Generali z myślą o domu i mieszkaniu


  Masz ubezpieczenie w Generali? Zarejestruj się i odbierz swoje rabaty na www.rabaty.generali.pl.


  Co czeka na naszych klientów z polisą na życie i zdrowie w Programie Rabatowym Generali
  15% zniżki na ubezpieczenie podróży
  15% zniżki na ubezpieczenie domu i mieszkania
  15% zniżki na ubezpieczenie NNW - dziecko
  10% zniżki na ubezpieczenie OC
  10% zniżki na ubezpieczenie OC i OC/AC
  To jednak nie wszystko! Klienci mogą także korzystać z rabatów u naszych Partnerów
  Do 30% zniżki i darmowa dostawa w sklepie internetowym Philips
  • 20% rabatu na ubrania dla dzieci, obuwie i dodatki od Coccodrillo
  • 15% rabatu na cały asortyment w sklepie Giacomo Conti
  • 7% rabatu na rezerwację apartamentów na sunandsnow.pl
  • 7% rabatu do wykorzystania na katalogmarzen.pl
  5% rabatu na kurs językowy w Speak Up


  Regulaminy promocji, można znaleźć na stronie www.rabaty.generali.pl/regulaminy.

  Pozdrawiamy
  Zespół Generali


  Grupa Generali Polska
  ul. Senatorska 18,
  00-082 Warszawa / Polska
  T. 913 913 913
  www.generali.pl


  Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z siedzibą przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, KRS 25952, kapitał zakładowy 63.500.000 PLN, w pełni opłacony, NIP 521-28-87-341. Spółka należy do Grupy Generali figurującej w Rejestrze Grup Ubezpieczeniowych prowadzonym przez Instytut Nadzoru Ubezpieczeniowego (IVASS) pod nr 26. Jeżeli nie masz ochoty otrzymywania wiadomości od Generali za pośrednictwem narzędzia Freshmail kliknij aby się wypisać.


   Do pobrania:

 • Uprawy

   

  Uprawa1

   

  W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można objąć takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców.

  Rolnicy mogą ubezpieczyć rośliny tradycyjne od ryzyka gradu, przymrozków wiosennych, huraganu i deszczu nawalnego. Producenci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb zakres ubezpieczenia spośród kilku pakietów ubezpieczeń:

  • grad;
  • grad, przymrozki wiosenne;
  • grad, deszcz nawalny, huragan;
  • grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan.

  Uprawy specjalne, takie jak wybrane owoce i warzywa, można w Generali Agro objąć ochroną od ryzyka gradu i – co najważniejsze – zabezpieczyć je zarówno w przypadku powstania szkód ilościowych, jak i jakościowych, które to ostatecznie wpływają na ubytek w plonie. Ochrona ta pozwala pokryć straty dla warzyw i owoców zdyskwalifikowanych przez odbiorców jako najwyższej jakości plon handlowy.


   Atrakcje na wiosnę

  • Dla producentów buraków cukrowych – dodatkowy ryczałt. Gdy na ich polach wystąpi szkoda w wyniku gradobicia, deszczu nawalnego lub huraganu, a jej wysokość nasi rzeczoznawcy oszacują na poziomie większym niż 25% ubytku plonu głównego, wypłacimy dodatkowy ryczałt w wysokości 5% sumy ubezpieczenia, który pokryje szkody jakościowe polegające na obniżonej polaryzacji.
  • Rozszerzenie zakresu ubezpieczenia w ryzyku ognia, które – w przypadku spalenia plonu głównego – daje możliwość otrzymania dodatkowego ryczałtu w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy. Ryczałt zostanie wypłacony niezależnie od przyczyny powstania pożaru.
  • Odpowiedzialność za szkody spowodowane erozją wietrzną w ryzyku huraganu. To wyjątkowo groźne dla upraw zjawisko, które może skutkować zawianiem roślin lub uszkodzeniem liści czy pędów, zwłaszcza we wczesnych fazach rozwojowych.
  • Ubezpieczenie ziemiopłodów na polisie uprawowej chroni płody rolne od momentu zasiewu lub wysadzenia do zbioru, a wykupienie tego rozszerzenia zabezpiecza dodatkowo plony składowane w budynkach, silosach i piwnicach. Do wyboru są 3 warianty zależne od wysokości sumy ubezpieczenia wybranej przez klienta.
  • Ubezpieczenie rolnika od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na polisie uprawowej w atrakcyjnej cenie. NNW obowiązuje przez całą dobę, na całym świecie, w pracy, jak i w życiu prywatnym.
  • Program rabatowy dla lojalnych klientów – Agro Program. W ramach programu klient otrzymuje punkty za zakup produktów Generali Agro, które przy kolejnych, nowych ubezpieczeniach pozwolą na obniżenie składki. Zebrane punkty upoważniają do naliczenia do 10% zniżki w składce za nowe ubezpieczenie Generali Agro z pewnymi wyłączeniami. Jeśli klient będzie miał aktywne punkty na swoim koncie, przy ubezpieczeniu upraw jego składka zostanie automatycznie obniżona.
  • Promocja „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023, w ramach której klienci będą mogli otrzymać e-kody na zakupy w Biedronce. Jeśli składka za ubezpieczenie upraw wyniesie min. 200 zł, a klient samodzielnie wypełni specjalny formularz na naszym portalu i-Rolnik i opłaci składkę – otrzyma bon na zakupy o wartości 150 zł. Każdy z nagrodzonych za ubezpieczenie upraw będzie mógł uzyskać drugi e-kod, jeśli w okresie promocji wykupi nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką min. 200 zł.

   

   

   

   

  UprawuG


  26 września 2022 roku Generali Agro rozpoczyna jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych.

  Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte uprawy zbóż ozimych, takich jak: pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime, mieszanka zbożowa ozima oraz uprawy rzepaku ozimego.

  Ubezpieczenie rzepaku ozimego i zbóż ozimych jest dostępne w następujących pakietach:
  • grad;
  • grad, ujemne skutki przezimowania;
  • grad, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania;
  • grad, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, deszcz nawalny, huragan.

  We wszystkich klauzulach dotyczących upraw standardowych, wprowadziliśmy dodatkowy zakres ubezpieczenia w ryzyku ognia. W przypadku spalenia plonu głównego, rolnik będzie mógł otrzymać ryczałt w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy.
  Ubezpieczenie upraw można rozszerzyć o ubezpieczenie ziemiopłodów oraz NNW.
  Dajemy także możliwość włączenia ubezpieczenia ryzyka suszy w odniesieniu do zbóż ozimych ubezpieczonych w sezonie jesiennym 2022. Umowy dodatkowe dotyczące ryzyka suszy oferowane będą w okresie lutego/marca 2023 roku.

  Przypominamy, że wraz z rozpoczęciem jesiennego sezonu uruchamiamy dwie ważne inicjatywy: Agro Program i akcję promocyjną z Biedronką.

  Promocja „Uprawy z e-kodem do Biedronki”

  Dla klientów (osób fizycznych), którzy w tym sezonie ubezpieczą swoje uprawy ze składką min. 300 zł, opłacą tę składkę i wypełnią formularz „Uprawy z e-kodem do Biedronki” jako zalogowani użytkownicy portalu i-Rolnik, przygotowaliśmy 20 000 e-kodów o wartości 200 zł. Jedna osoba może otrzymać jeden e-kod, niezależnie od liczby zawartych umów ubezpieczenia upraw. E-kod można wykorzystać na zakupy w sklepach „Biedronka” w całej Polsce. Regulamin akcji promocyjnej jest dostępny na stronach generaliagro.pl/regulaminy oraz i-rolnik.pl.

  Więcej informacji tutaj > https://i-rolnik.pl/uprawy-z-e-kodem-do-biedronki/

  Program rabatowy „AGRO PROGRAM”

  Nowością jest specjalny program rabatowy „Agro Program” dla lojalnych klientów.

  W ramach programu klient otrzymuje punkty za zakup produktów Generali Agro, które przy kolejnych, nowych ubezpieczeniach pozwolą na obniżenie składki. Lista promowanych ubezpieczeń oraz zasady przyznawania punktów i udzielania rabatów znajdują się w Regulaminie promocji „Agro Program” dostępnym na stronie generaliagro.pl/regulaminy oraz na portalu i-Rolnik.pl.

  Więcej informacji tutaj > https://i-rolnik.pl/agro-program-czas-zaczac/

   Pliki do pobrania:

   

   

  UprawuG

   

  14 marca 2022 r. Generali Agro udostępni sprzedaż ubezpieczeń upraw dla wszystkich klientów. Jak w latach ubiegłych, klienci mogą skorzystać z ochrony od 8% ubytku w plonie we wszystkich ryzykach objętych podstawowym zakresem ochrony. Dodatkowo, już w trakcie zawierania umowy ubezpieczenia upraw z dopłatami budżetu państwa, rolnicy mogą ubezpieczyć ziemiopłody oraz wykupić ochronę NNW w atrakcyjnej cenie. Ubezpieczenia upraw w Generali Agro są objęte dopłatami z budżetu państwa – aż do 65 proc. składki.

  Oferta ubezpieczeń na wiosnę

  W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można objąć takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców.

   

  Rolnicy mogą ubezpieczyć rośliny tradycyjne od ryzyka gradu, przymrozków wiosennych, huraganu i deszczu nawalnego. Producenci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb zakres ubezpieczenia spośród kilku pakietów ubezpieczeń:

  • grad;
  • grad, przymrozki wiosenne;
  • grad, deszcz nawalny, huragan;
  • grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan.

  Uprawy specjalne, takie jak wybrane owoce i warzywa, można w Generali Agro objąć ochroną od ryzyka gradu i – co najważniejsze – zabezpieczyć je zarówno w przypadku powstania szkód ilościowych, jak i jakościowych, które to ostatecznie wpływają na ubytek w plonie. Ochrona ta pozwala pokryć straty dla warzyw i owoców, zdyskwalifikowanych przez odbiorców jako najwyższej jakości plon handlowy.

  – Ubezpieczenia upraw w Generali Agro mają wiele praktycznych rozwiązań, które wdrażamy od lat, uwzględniając uwagi naszych klientów i pośredników ubezpieczeniowych. To właśnie dzięki temu mamy gwarancję, że zapewniamy stabilizację finansową gospodarstwa w przypadku wystąpienia niekorzystnych zdarzeń pogodowych. Bierzemy także pod uwagę sytuację, kiedy uszkodzenia plonów mają miejsce jedynie na części ubezpieczonego pola. Dzięki takiej strategii likwidacji szkód, zawsze po przekroczeniu minimalnego progu odpowiedzialności wypłacamy należne odszkodowanie, niezależnie od wielkości uszkodzonej części pola – mówi Krzysztof Mrówka, dyrektor Biura Ubezpieczeń Rolnych w Generali Agro. I dodaje: Od samego początku naszej działalności utrzymujemy stałą sumę ubezpieczenia i nie stosujemy żadnych udziałów własnych w ubezpieczeniu tradycyjnych upraw. Odpowiadamy nawet do 100% sumy ubezpieczenia za szkody całkowite w wybranych ryzykach, które bardzo często powstają tuż przed planowanymi żniwami.

   

  200 zł/ha za utratę słomy w wyniku pożaru

  Od tego sezonu Generali Agro wprowadza rozszerzenie zakresu ubezpieczenia w ryzyku ognia, które w przypadku spalenia plonu głównego daje możliwość otrzymania dodatkowego ryczałtu w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy. Pozwoli to na częściowe pokrycie strat polegających na utracie składników pokarmowych pochodzących ze spalonej słomy oraz częściowej degradacji gleby spowodowanej przez wysoką temperaturę. Co ważne, ryczałt zostanie wypłacony niezależnie od przyczyny powstania pożaru.

  – Zaletą naszej oferty jest fakt, że doceniamy klientów, którzy w Generali Agro ubezpieczają się kompleksowo. Dajemy możliwość otrzymania dodatkowej 15% zniżki przy zawarciu nowego ubezpieczenia Agro Casco klientom, którzy ubezpieczyli swoje uprawy warzyw, ziemniaków lub buraków cukrowych w Generali Agro – podkreśla Krzysztof Mrówka, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Rolnych, Generali Agro.

  Nowości na wiosnę

  We wszystkich klauzulach, które dotyczą upraw standardowych, firma wprowadziła dodatkowy zakres ubezpieczenia w ryzyku ognia. W przypadku spalenia plonu głównego daje on możliwość otrzymania dodatkowego ryczałtu w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy. Co ważne – nie ma tu znaczenia przyczyna powstania pożaru.

  Kolejną nowością jest odświeżona klauzula szczególna nr 1.3, rozszerzona o ryzyko utraty jakości w burakach cukrowych. Klauzula zapewnia ochronę już od 8% ubytku w plonie we wszystkich ryzykach objętych podstawowym zakresem. Uprawy nią objęte otrzymują także ochronę od ryzyka ognia, niezależnie od przyczyny jego powstania. Odpowiedzialność ubezpieczyciela zostaje podniesiona do 100% sumy ubezpieczenia przy zaistnieniu szkód całkowitych w wyniku gradu i przymrozku. Klauzula ta wprowadza również ochronę od tzw. zastoisk wodnych spowodowanych nagromadzeniem się wody na powierzchni pola wskutek deszczu nawalnego.

   

  Rolnik zyskuje również możliwość ubezpieczenia ziemiopłodów na polisie uprawowej. Ubezpieczenie upraw chroni płody rolne od momentu zasiewu lub wysadzenia do zbioru, a wykupienie tego rozszerzenia zabezpiecza dodatkowo plony składowane w budynkach, silosach i piwnicach. Do wyboru są 3 warianty zależne od wysokości sumy ubezpieczenia wybranej przez klienta.

   

  Generali Agro nadal daje możliwość ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), która jest dostępna na polisie uprawowej w atrakcyjnej cenie. Nie ma potrzeby zawierania dodatkowej umowy. NNW obowiązuje przez całą dobę, na całym świecie, w pracy, jak i w życiu prywatnym.

  – Również w obecnym sezonie wiosennym, wzorem lat ubiegłych, dla naszych stałych klientów dostępne są atrakcyjne rabaty na zakup ubezpieczenia upraw. W ramach promocji rolnik może otrzymać zniżkę w wysokości 5%, 10% lub 15%, w zależności od liczby dodatkowych, aktywnych umów ubezpieczenia w Generali Agro. Generali Agro od ponad 20 lat ubezpiecza i wspiera rolników w zarządzaniu ryzykiem w gospodarstwie rolnym. Zależy nam na budowaniu świadomości ubezpieczeniowej i kompleksowej ochronie naszych klientów. Dlatego rozszerzamy zakres ubezpieczenia naszych produktów skierowanych do sektora agro, jednocześnie umożliwiając zawieranie kolejnych polis w jeszcze korzystniejszych cenach. Nie zapominamy przy tym, że musi to iść w parze ze sprawną, rzetelną i szybką likwidacją szkód, którą zapewniają nasi wieloletni eksperci, często prowadzący własną działalność rolną – dodaje Krzysztof Mrówka.

  Ubezpieczenia z dopłatami budżetu państwa

  Aż do 65 proc. dopłaty może uzyskać klient ubezpieczający uprawy w Generali Agro. Dopłaty są przyznawane zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

   Pliki do pobrania:

  Tej wiosny przygotowaliśmy 20 000 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł dla rolników, którzy ubezpieczą swoje uprawy.

  W akcji promocyjnej mogą wziąć udział tylko osoby fizyczne, a jeden klient będzie mógł otrzymać jedną kartę podarunkową.

  Co musi zrobić klient, aby otrzymać kartę podarunkową

  1. Wykupić ubezpieczenie upraw w okresie od 14 marca do 30 czerwca 2022 roku, które spełni dwa warunki:
  • składka z polisy wyniesie co najmniej 100 zł,
  • polisa będzie zawierać co najmniej jedno z ryzyk: grad lub ogień.
  1. Zalogować się do serwisu i-Rolnik i wypełnić formularz „Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro” do 10 lipca 2022 roku.

  Liczba kart podarunkowych jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń będziemy ustalać na podstawie daty wypełnienia formularza.

  Już niebawem w i-Rolniku opublikujemy regulamin akcji.

  Co to jest karta podarunkowa Allegro i jak z niej korzystać

  Karta podarunkowa Allegro to nic innego jak ciąg znaków – cyfr oraz liter różnej wielkości. Karta jest ważna terminowo, a informację o okresie jej ważności klient otrzyma w wiadomości e-mailowej. Promocyjne środki pieniężne można wykorzystać na wszystkie zakupy w serwisie Allegro, ale nie można nimi opłacić kosztów wysyłki.

  Konto w i-Rolniku

  Klienci, którzy mają już konto w naszym portalu – mają ułatwiony dostęp do skorzystania z promocji. Wystarczy, że po spełnieniu warunków, zalogują się na swoje konto i wypełnią formularz „Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro”.

  Osoby, które nie mają konta w i-Rolniku, a spełnią warunki promocji i będą chciały z niej skorzystać, muszą się zarejestrować TUTAJ. Nie jest to skomplikowany proces, natomiast należy pamiętać o kilku zasadach.

  1. Przy rejestracji podać numer polisy związany z ubezpieczeniem rolnym (np. upraw, gospodarstwa, maszyn rolniczych) – może to być na przykład umowa zawarta w ciągu ostatniego roku.
  2. Wpisany adres e-mail lub numer telefonu musi być taki sam, jak na polisie.
 • Generali z Myślą o Aucie

  Generali BS 2021 Generali Auto baner www 1200x400px

  Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb. 

 • Generali z myślą o Domu i Rodzinie

  Generali BS 2021 Generali Mj Dom baner www 1200x400px

  Generali z myślą o Domu i Rodzinie to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

 • Generali z Myślą o Podróży

  Generali BS 2021 Generali Turysta baner www 1200x400px

  Ubezpieczenie Generali z Myślą o Podróży skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

   

 • Generali z Myślą o NNW

  Generali BS 2021 NNW baner www 1200x400px

  Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

 • Generali z Myślą o Życiu Plus

  Generali BS 2021 Z Myl o yciu Plus baner www 1200x400px

  Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

   

   

 • Życie Komfort

  Generali BS 2021 Zycie Komfort baner www 1200x400px

  Ubezpieczenie Życie Komfort to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w razie rozszerzenia ochrony.


Znajdziesz nas też tutaj


Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 32, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Rejestr Przedsiębiorców nr 0000087012, NIP: 759-000-27-35, REGON: 000508690