InterRisk

 

InterRisk elek

Ubezpieczenie EDU Plus to kompleksowa ochrona NNW dla dzieci, młodzieży, studentów i pracowników oświaty, szczególnie w trudnym czasie. To produkt najwyższej jakości, który dwa razy z rzędu otrzymał Certyfikat Rodzinnej Marki Roku (2019 i 2020).

Ubezpieczenie można kupić indywidualnie, w formie grupowej w szkole lub w formie rodzinnej, gdy ubezpieczasz więcej niż jedno dziecko.

  • Ochrona ubezpieczeniowa przez cały rok szkolny i w wakacje na całym świecie.
  • Telemedycyna – konsultacje internisty, pediatry lub porada dietetyczna przez telefon, czat lub wideorozmowę.
  • Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy – pokrycie kosztów badań, wizyty lekarskiej i wypłata jednorazowego świadczenia w przypadku zdiagnozowania choroby.
  • Pakiet ONKO – druga opinia lekarska krajowa, telekonsultacje lekarzy specjalistów.
  • e-Rehabilitacja – sesje rehabilitacyjne w domu pod zdalnym nadzorem doświadczonego fizjoterapeuty.
  • Zwrot kosztów opłaconej wycieczki szkolnej – refundacja kosztów za opłaconą wycieczkę szkolną po nieszczęśliwym wypadku.
  • Opieka nad dzieckiem przebywającym w szpitalu – za każdy dzień pobytu rodzica lub opiekuna.
  • Zwrot kosztów dostosowania mieszkania lub pojazdu po nieszczęśliwym wypadku.
  • Ochrona Prawna – pomoc prawnika w sporach.

Kup teraz

>>>Szkolne Edu Plus<<<

 

O InterRisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Działamy na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. InterRisk jest doceniany także przez profesjonalistów rynku ubezpieczeniowego jako niekwestionowany lider ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.

Jesteśmy częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ok. 23 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

Więcej o InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group na https://www.interrisk.pl