Tarcza Finansowa PFR 1.0

 

Od dnia 29.04.2020r.(od godz. 18:00) możesz za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w   Ostrowi   Mazowieckiej   (eBankNet i   eCorpoNet)   złożyć  wniosek  w programie TarczaFinansowaPFR.

To program pomocowy dla mikro, małych i średnich oraz dużych firm, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji nasi Klienci - mikro oraz małe i średnie firmy mogą złożyć poprzez system bankowości internetowej naszego Banku.

W przypadku dużych firm wnioski o finansowanie można złożyć bezpośrednio w PFR na stronie www.pfr.pl/tarcza.


W przypadku, gdy wniosek o subwencję składa w Twoim imieniu osoba inna niż umocowana według Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub Twoje przedsiębiorstwo posiada reprezentację wieloosobową, musisz dodatkowo, zgodnie z umową subwencji złożyć pełnomocnictwo oraz oświadczenie.

Jednocześnie musisz pamiętać, że:

  • pełnomocnictwo może być złożone w dowolnym czasie do 31.12.2020 r. ale z datą dokumentu pełnomocnictwa nie późniejszą niż na dzień złożenia wniosku o subwencję,
  • oświadczenie wystawić należy po złożeniu wniosku o subwencję finansową, jeśli nie miałeś wcześniej udzielonego pełnomocnictwa osobie wnioskującej. Oświadczenie musi podpisać osoba lub osoby umocowane według KRS lub CEiGD albo pełnomocnik.

Dokument (Pełnomocnictwo i Oświadczenie) można opatrzyć podpisem kwalifikowanym elektronicznym lub poświadczyć podpisy notarialnie.

Dokument -  opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, możesz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dokument w formie pisemnej z podpisami notarialnie poświadczonymi możesz przedłożyć w oddziale Banku  - w terminie  do dnia 31.12.2020r.

Do pobrania: