• O Banku
 • Aktualności
 • Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Analiz Kredytowych

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Analiz Kredytowych

01-03-2022

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

 

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Analiz Kredytowych

Miejsce pracy:  Wyszków, Somianka

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

 

 1. Analiza i cena wniosków kredytowych dotyczących klientów Banku,
 2. Opiniowanie transakcji kredytowych określonych w przepisach wewnętrznych Banku
 3. Prezentacja rekomendacji kredytowych na posiedzeniach Zarządu Banku.
 4. Współpraca w zakresie opracowywania metodyk oceny zdolności kredytowej klientów, w procesie wdrażania nowych systemów oceny wiarygodności kredytowej.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki bankowość i finanse, zarządzanie, ekonomia;
 • Minimum 2- letnie doświadczenie w zakresie oceny ryzyka kredytowego lub 4-letnie doświadczenie bankowe na stanowisku Analityka Ryzyka Kredytowego
 • Wysoko rozwinięte umiejętności: analityczne, komunikacji, współpracy oraz dobra organizacja pracy.
 • Znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej w obszarach ryzyka operacyjnego

Oferujemy:

 • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy pracę;
 • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji
 • Pakiet socjalny, w tym Pracowniczy Program Emerytalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15.03.2022 r.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność  z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W OBECNYM PROCESIE REKRUTACJI:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej siedzibą ul. 3 Maja 32  zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać BS Ostrów Mazowiecka  na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

Informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, tel: (29) 745 22 63, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby wskazany w ustępie 1.
 2. Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.) w celu rekrutacji do pracy w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej.
 3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji.
 4. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.
 5. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
 6. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

ADMINISTRATOR – Bank Spółdzielczy

w Ostrowi Mazowieckiej

Znajdziesz nas też tutaj


Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 32, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Rejestr Przedsiębiorców nr 0000087012, NIP: 759-000-27-35, REGON: 000508690